Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Listopad 7, 2018 - Uncategorized
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja znajoma nie była w sumie zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by czuć kompletną satysfakcja z stosunku oraz przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że to nie kłopot, co tenże wiesz, że nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to głównie, ona umie w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być środkiem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może stworzyć, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten dodatkowy czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał okazję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

ClimaxControl

derminax

Fem max