Menu

African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przetestuj efektywny środek African Mango 900!

Listopad 5, 2018 - Uncategorized
African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przetestuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to zdrowy suplement diety prosty w stron pigułek. Efekt ten chwalony jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i chcą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem materiału jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, będących na planu udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest możnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą pozycję w ciągu odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Składnik ten również oddziałuje dobrze na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natur.

Skład:

W zespole suplementu diety African MANGO otrzymują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając niezliczoną kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najciekawszego rezultatu należy stosować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (ma to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić wskazanej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss-tabs

BreastFast