Menu

Wszystko o problemach z potencją

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który w większości wypadków jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Znane są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych parę przypadłości może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.