Menu

Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny.

Kwiecień 3, 2016 - problemy z potencją 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawienia się kłopotów z potencją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli objadamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym jadłospisie brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to nie możemy się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb życia – o ile to w zupełności zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej trudno żyć na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma sensownej wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy pewnie zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może zakraść się rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W owym celu należy porozmawiać z własną partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
czy przebieranie się. Opcji, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy w pracybardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież nikt nie mówi, że powinniśmy zareagować na nie dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować swoim życiem, aby w żadnym razie nie dochodziło do tej sytuacji, w której stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-tania viagra

tania kamagra