Menu

Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i dodatkom.
W takowym zestawie śnieżna bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz proste oraz postawione, co od razu dodaje koszuli szyku. Stylizacja wyrafinowana jest podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z materiału. Takowa tkanina nadaje jej lekko awangardowego stylu oraz przekonuje, iż zakładająca ją dziewczyna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy brokatowe, srebrne buciki o topowym, mocno wyciętym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę na skos. Niepowtarzalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia kunsztowny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia dużo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie modna torebka